0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dharma Fashion on avatud Telliskivi Loomelinnakus Telliskivi 60A

E suletud

T-R 11.00-18.00 

L-P 11.00-17.00

DHARMA FASHION

Naiselik, värvikas kleidi- ja saapapood. Vastulöök ühekülgsele tavakaubandusele.

Täna nopime šeffide kangaste ja mustritega kleite väikestelt kohalikelt disaineritelt Itaaliast, Türgist ja mujalt. Lendame korra kuus ära ja tuleme mikropartiidega tagasi.

Meie moto on pakkuda omanäolisi, säravaid ja isikupäraseid naisterõivaid, enamasti oleme pühendunud kleitidele.Iga kleiti on kaupluses 3-4tk ja iga suurust vaid 1tk. Esindame naiseliku moodi, head kvaliteeti ja taskukohast hinda. Meie juurest leiab alati värvi ja omanäolisust.

MY SUZANI

My Suzani on Kesk-Aasia suzani-tikanditest inspireeritud Eesti jalatsibränd.

Siidniiditikandiga saapad valmivad käsitööna 2-3 nädalaga, järgides ostja jala- ja säärekuju. Nad ei loksu ega pigista, sest kvaliteedil on tähendus vaid siis, kui ta mõnusalt jalga istub.

Kes soovib saapa kohe jalga saada, leiab kordumatud väikepartiid mysuzani.com e-poest ja Dharma Fashioni kauplustest.

SUZANI TRADITSIOON

Farsi keeles nõela tähendav suzani tikand pärineb vanadest Buhhaara ja Kokandi emiraatidest, kus see sai prestiižseks 1750ndatel aastatel.

Kaasavaraks loodud tekid ja teised hõimutekstiilid näitasid pruudi ja ta pere näputööoskust. Suzani mustritesse põimiti seetõttu õnne, tervise ja viljakuse sümboleid.

Kuna pärineme teisest kultuurist, austame suzani pärandit vaba inspiratsiooni, mitte kopeerimisega. Ent killukese suzanide värvikast elurõõmust tikime ka eesti naise sammudesse. 

 

Meie pood asub Telliskivi 60a,A3 majas I korrusel