0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

 Vali välja esemed mida soovid tellida. 

- Lisa esemed ostukorvi, vali kohale toimetamis viis ja lõpeta tellimus.

- Kui tellite kauba Omniva postiga (postikulu 3,5€) siis palun pange aadressiks koht kuhu soovite kaupa tellida, kui soovite kaupa saada Smartpostiga (postikulu 2,95€)  siis palun aadressiks kirjutada Smartposti keskus kuhu kauba saadame.

- Kui soovite tellida mõne teise kulleriteenusega siis palume see kirjutada kommenataaridesse.

- Tasuge ostu eest internetipangas.

- Kohe kui raha on laekunud meie kontole, paneme teie soovitud esemed posti.

NB! Pangalingiga maksmisel on maksete vahendajaks Maksekeskus AS

Meile on võimalik tasuda ka arve alusel, selleks palume saata e-post aadressile: info@dharmafashion.com

Saaja: Dharma Fashion OÜ

Arveldusarve: EE362200221052676999

- Kui oled sisestanud vale tellimuse või soovid tellimust tühistada, saada palun e-kiri aadressile info@dharmafashion.com


 

Kättetoimetamine:

Smartpost 2,95€

Saadame kauba koostöös SmartPOSTiga Sinu lähimasse kauplusesse. Kirjuta tellimuse vormistamisel kommentaari lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Pakk saabub 1-4 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Paki saabumisel saadetakse Sinu mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kood sisesta pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte.

 

Omniva tähitud pakk 3,50€

Pakk jõuab kohale 2- 14 tööpäevaga, Teie aadressile tuleb teade, millega saate omale lähimast postkontorist paki kätte.

 

Omniva 24 pakiautomaat 2,78€

Saadame kauba koostöös Omniva24 Sinu lähimasse kauplusesse. Kirjuta tellimuse vormistamisel kommentaari lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Pakk saabub 1-4 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Paki saabumisel saadetakse Sinu mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kood sisesta pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte.

 

Kauba tagastamine ja vahetamine

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta Sinu ootustele, on Sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Kättesaamisest 14 päeva jooksul peab esitama meile e-kirja, et soovite kaupa tagastada.Täpsem info on kirjas Tagastamise all.

 

Pretensiooni esitamise õigus ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Vastavalt VÕS § 218 lg 2 on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

Toote nõuetele mittevastavuse ilmnemisel peab Klient saatma e-kirja aadressile info@dharmafashion.com järgneva infoga:

   - Kliendi nimi ja kontaktandmed;

   - kaebuse esitamise kuupäev;

   - tellimuse number.

Vastav avaldus peab olema saadetud hiljemalt 2 kuu jooksul peale defekti ilmnemist. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Klient õiguse nõuda Dharma Fashion OÜ  tasuta toote parandamist või detaili vahetamist.

 

Dharma Fashion OÜ ei vastuta:

- Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest;

- Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;

- Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

- Toote nõuetele mittevastavuse ja pretensiooni esitamise kohta võib lähemalt lugeda Taganemisõigus alt.

 

Vastutus ja vääramatu jõud

Dharma Fashion vastutab Kliendi ees Dharma Fashion poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Klient vastutab Dharma Fashioni ees Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).

Dharma Fashion ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.